Aşkale Baymak Servisi 7/24

Kombi çalışmıyorsa ve anlamadığınız bir arıza verdiyse Aşkale Baymak servisi arayınız. Servis çağrı merkezi numaralarımız 0850 888 75 86 – 0530 403 91 79 her saat aktif ve sorunlarınız için sizlere aralıksız hizmet vermektedir. Erzurum Aşkale semt ve mahallelerinde sizlere en yakındaki kombi servis firmasıyız. Kombi arızalarında saat kaç olursa olsun kaydınızı kolayca oluşturabilirsiniz. Kombinideki her tür arızada kalıcı, etkili ve hızlı çözümler üretiyoruz.

Kombi servisimizde kullandığınız her seri model için alanında uzman teknik personel görev yapmaktadır. Kombi Tamiri sonrasında amacımız ilk günkü performansta kombinizi tekrar kullanmanızı sağlamaktır. Kombi tamiri yerinde mümkün olan cihazlar sökülmeden işleme alınır. Arızası ciddi kombiler merkez servise alınır ve ortalama iki gün içinde tamir edilip teslim edilir.

Aşkale Baymak Servis Numarası

Aşkale Baymak Servis Numarası

Baymak servisi için Aşkala başta olmak üzere il genelinden bizlere 0850 888 75 86 – 0530 403 91 79numaralardan ulaşılabilir. Çağrı merkezinde sizleri karşılayacak olan personelimize cihaz modeli ve yaşadığız sorunu detaylıca aktarınız. Sizden alınan geniş bilgiler dahilinde gerekli donanımla adresinize servis ekibimiz yönlendirilecektir.

Aşkale Baymak servis iletişim numaraları 7/24 servis kaydına açıktır. Gündüz ve gece dilediğiniz zaman servis kaydı yapılabilir. Gün içinde servisimize erken saatlerde ulaşan müşterilerimiz ilk servis önceliğini almaktadır. Baymak condens ve comport modelleri başta olmak üzere eski veya yeni nesil tüm kombiler için servisimiz vardır.

Aşkale Baymak Kombi Servisi

Baymak servis hizmetini Aşkale ilçemizde yılladır aynı kalitede müşterilerimize sağlıyoruz. Kombiler diğer cihazlara oranla daha teknolojik ve kapsamlı vede teknik bilgi gerektiren cihazlardır. Her tamirci kombi cihazlarında sizlere yerli hizmeti veremez. Ayrıca kombi cihazları satın alınırken ciddi fiyatlar ödendiğinden mutlaka uzman kişilere cihazlarınızı teslim ediniz.

Kombi teknik servis hizmetlerinde bölgede en yaygın hizmeti veren ender firmalardan biriyiz. Birden fazla aracımızla aynı anda bir çok müşterimize en etkili ve hızlı servis ayrıcalığını sağlıyoruz. Sizlerde beklemeden Aşkale Baymak servisi hizmeti almak istiyorsanız bizlere ulaşınız.

Baymak Kombi Bakımı Aşkale

Aşkale bölgesiden senelerdir müşterilerimize en iyi kalitede kombi bakım servis hizmetleri vermekteyiz. Bir çok müşterimiz yılın belirli günlerinde periyodik kombi bakımları için servisimizi tercih etmektedir. Erzurum yetkili servis firması olarak her kombi sahibinin mutlaka yılda en bir defa kombilerine bakım yaptırmalarını önermekteyiz. Özellikle kış aylarına girmeden önce hem cihaz sağlığı hemde ortam sağlığı için kombi bakım mutlaka gereklidir.

Kombi bakımı yapılmamış cihazlar daha fazla enerji tüketebilir ve sık arıza yaşatabilir.

 • Elektrik aksamları eksiksiz kontrol edilir.
 • Kombinin içindeki su boşaltılır.
 • Cihazı açtığımızda görülen pislikler temizlenir.
 • Baca fanına bakılır ve temizliği yapılır.
 • Kombi Brülör kontrol edilir ve temizliği yapılır.
 • Yanma haznesine bakılır
 • Gaz ayarları kontrol edilir.
 • Üç yollu vananın temizliği yapılır.
 • Bu kontrollerden sonra bir arıza tespit edilirse kullanıcı bilgilendirilir.
 • Parça değişimi vs. yapmak gerekiyorsa kullanıcının onayının alınması gerekir.
 • Kalorifer filtresi de sökülür ve tekrardan monte edilir.
 • Bar seviyesi kontrol edilir.
 • İlk baştaki boşaltılan suyun yerine tekrardan kombiye su eklenir.
 • Kombi Cihazı Kullanıcıya teslim edilir.
AşkaleAşkale — Yandex.Haritalar

Aşkale Baymak Kombi Tamircisi

Baymak kombiler tamir ve onarım işemlerinde bilgi ve tecrübe ister. Bu nedenle her tamirci cihazlarda kaliteli ve nitelikli hizmet veremez. Kombinizin sık arıza yapmaması ve yanlış işçiliklerin önüne geçmek için kombi tamircisi seçerken dikkat ediniz. Değeri yüksek olan kombilerini yetkin olmayan yetersiz kişilere teslim etmeyiniz.

Erzurum yetkili servis teknik ekiplerimiz içinde görev yapan ve sizlere hizmet veren teknisyenlerimizim her biri Baymak kombi ürün teknolojilerine hakim ve ilgili alanlarda uzmandır. Firmamızdan en uygun fiyatlarla ve en iyi işçilikle hizmet alırsınız.

Aşkale Baymak Yetkili Servis

Aşkale Baymak Yetkili Servis

Evlerde ve işyerlerinde kullanılmak üzere satın aldığınız sıfır kombi cihazlarının ilk kutu açılışı ve çalıştırma işlemi yetkili Baymak kombi servisi tarafından yapılması gerekmektedir. Olası cihaz üretim hataları, sizlere teslim sırasında oluşabilecek sorunlarda kombinin garantisi devreye girecektir. Bu sebeple mutlaka yeni alınmış kombiler için Baymak yetkili servisi üzerinden işlem yapınız.

Deneyim ve becerisi eksik olan kişilerin kombi cihazlarınıza Müdahale etmesine izin vermeyiniz. Kombilerde sık arıza yaşanmasının en büyük nedenlerinden birisi yetersiz işçiliklerdir.

Sahadaki tüm araçlarımız sizler için hazır ve nazır bir vaziyette sizleri bekliyor olacaktırlar.

Aşkale Baymak servisi İLETİŞİM ADRESİMİZ! www.erzurumyetkiliservis.com web adresi her an ve her zaman açıktır. Aşkale Baymak Servisi, 0850 888 75 86 – 0530 403 91 79 telefon numarası da cep telefonunuzdan aradığınız zaman bir kaç dakikada servis işlemi için kayıt yapılabilir. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?