Aziziye Baymak Kombi Servisi Kombi Bakımı Tamiri 7 24

Baymak kombi cihazınızdaki arızalarda 0850 888 75 86 – 0530 403 91 79 nolu telefondan arayın. Aziziye Baymak kombi servisi için günün her saatinde servis kaydı oluşturabilirsiniz. Gün içinde yapılan servis kayıt işlemleri yoğunluğa göre aynı gün yada en fazla bir gün sonra işleme alınır.

Erzurum Aziziye Baymak Servisi için bölgenizde sizlere en yakındaki servis firmasıyız. Mobil servis aracımız Aziziye tüm semt ve mahallelerinde her gün servis sağlamaktadır. Arızaları kombiler, sorunlu kombiler, parça değişimi gereken kombiler, kombi montajı, yer değiştirme ve diğer tüm istekleriniz için teknik servis merkezimizi arayınız.

Acil Aziziye Baymak Kombi Servisi

İklimi soğuk olan Erzurum ilimizde kombi arızalarında kimse günlerce beklemek istemez. Erzurum yetkili servis web sitemiz üzerinden sağladığımız tüm hizmetlerimizde sizlere en acil şekilde hizmet amaçlanmıştır. Birden fazla servis aracımızla sizlere en kısa sürede ulaşıyoruz. Aziziye Baymak kombi servisi için bizleri aradığınızda personelimize mutlaka kombi modelini, yaşadığınız sorunu ve adres bilgilerinizi detaylıca bildiriniz.

Kombi servis aracımızın sizlere en kısa sürede ulaşması için doğru ve detaylı bilgi vermeye özen gösteriniz. Servisi aramadan önce yapılması gereken kombiye gaz gelip gelmediğinin kontrolüdür. Bu nedenle ilk önce gazın açık olmadığına bakınız.

Erzurum Aziziye Baymak Kombi Servisi İletişim

Erzurum Aziziye Baymak Kombi Servisi İletişim

Aziziye servis merkezimizin iki adet iletişim numarası bulunmaktadır. İletişim numaralarımız 0850 888 75 86 – 0530 403 91 79 olup iki hat üzerinden de servis talebi açtırabilirsiniz. Telefondaki personelimiz sizleri gerekli işlemler hakkında bilgilendirecektir.

İletişim numaralarımıza Erzurum il genelinden ulaşılmaktadır. Yeni kurulum ve açılış haricinde tüm servis talep veya istekler için bu numaraları aramanız yeterlidir.

Aziziye Baymak Kombi Bakım Servisi

Aziziye Baymak Kombi Bakım Servisi

Baymak kombi bakımı son derece değerli ve önemlidir. Kombilerinizden uzun süre faydalanmak istiyorsanız ve yüksek performans hedefliyorsanız mutlaka bakım yaptırın. Kombi üreticileri kombi bakımlarının mutlaka yapılması konusunda uyarıyor. Hem sizin ve otamda bulunan kişilerin güvenliği hemde daha verimli bir kullanım için her yıl kombilerinize bakım yaptırınız.

Erzurum Aziziye Baymak kombi bakımı için firmamız en uygun fiyatlarla sizlere her yıl periyodik olarak hizmet verebilir. Baymak kombi modelinize göre bakım planlaması yapıyor ve en iyi kullanım yapacak şekilde teslim ediyoruz.

Kombi bakım sırasında cihazınızda yapılan işlemler

Kombinin Bacası temizlenir Kombinin Fanı temizlenir Yanma hücresi temizlenir
Çakmakların ayarı yapılır İyonize temizlenir Sıcaklık sensör direnç ölçümü yapılır
Desibel kontrolü yapılır Baca çekiş ölçümü yapılır Alev çıkış basıncı ölçülür
Alev ayarı yapılır Ana ejanjör temizlenir Peteklerin dönüş filtresi temizlenir
Genleşme tankı azot basıncı kontrol edilir Peteklerin havası alınır Reglaj ayarı yapılır

Baymak Kombi Aziziye Yetkili Servis

Yeni satın alınan Baymak kombi cihazları için kurulum ve ilk açılış işlemleri Erzurum Baymak yetkili servisi tarafından yapılır. Firmamız özel teknik servis hizmetleri vermekte olup yeni cihazlarda işlem yapmamaktadır. Cihazlarınızın ve ürünlerinizin garanti kapsamına çıkmaması için mutlaka ilk olarak yetkili servise ulaşın.

Garanti süresi bitmiş olan Baymak kombileriniz için firmamızdan teknik servis, tamir onarım ve bakım hizmetleri alabilirsiniz. Aşağıda listede Aziziye bölgesinde hizmet verdiğimiz semtler listelenmiştir.

Baymak Kombi Aziziye Yetkili Servis

Aziziye Baymak Kombi Servisi Hizmet Bölgeleri

Belirtilmiş mahalle ve semtlerde her gün kombi servisi hizmetimiz vardır. Size en yakındaki servis ekibimiz servis kayıt işleminden sonra adresinize yönlendirilir. Sizlere kısa sürede servis ekibinin ulaşması için adrese bilgilerini hatasız veriniz.

Adaçay Ağcakent Ağören Ahırcık Akdağ Akyazı Aynalıkale
Alaca Alaybeyi Aşağı Yenice Atlıkonak Aşağı Canören Beypınarı Bingöze
Başçakmak Başkent Başkurtdere Başovacık Çıkrıklı Çiğdemli Çavuşoğlu
Çamlıca Çatak Çavdarlı Egerti Elmalı Emrecik Düztoprak
Dağdagül Demigeçit Gelinkaya Geyik Güllüce Halilkaya Eşkinkaya
Eskipolat Kabaktepe Kahramanlar Kapulu Karakale Kavaklıdere Ilıca
Kayapa Kızılkale Kumluyazı Kuşcu Kuzgun Kuzuluk Ocak
Ömertepe Özbek Özbilen Paşayurdu Rizkent Sakalıkesik Saltuklu
Sarıyayla Selçuklu Sırlı Sorkunlu Sögütlü Taşpınar Tebrizcik
Tınazlı Toprakkale Üçköşe Yarımca Yeşilova Yeşilvadi Yoncalık

Aziziye Baymak Kombi Tamircisi

Kombi tamiri işleri tecrübe ve deneyim gerektirir. Yanlış işçiliklerden kaynaklı bir çok sorun yaşanmaktadır. Kombinizin sık sık arıza yapmaması için mutlaka deneyimli teknisyenlerden hizmet almaya özen gösteriniz. Her kombi tamircisi Baymak cihazlarında deneyimli değlidir. Yeni nesil Baymak kombi teknolojilerine hakim olması gerekir.

Aziziye Baymak kombi servisi için en tecrübeli teknik kadromuzla hizmet veriyoruz. Beklemeden servis almak için şimdi bize ulaşın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?