Erzurum Baxi Kombi Servisi

Erzurum Baxi Kombi Servisi, Baxi marka tüm kombi modellerine uygun şekilde bakım ve onarım yapmaktadır.

Günlük yaşantımızda kombi bakımının avantajları büyüktür. Kombinizin bakımıyla beraber gelen avantajlar arasında mal güvenliği, can güvenliği, enerjide tasarruf, kombide sonradan oluşabilecek arızaların öncesinde tespit, daha yüksek maliyete mal olabilecek arızaların önlenebilmesi ve en önemlisi kombinin ömrünün uzaması yer almaktadır.

KALİTELİ HİZMET ERZURUM BAXİ KOMBİ SERVİSİ!

Çoğunlukla kombilerin bakımı bazı kullanıcılar tarafından doğalgaz tasarrufu manasına gelmektedir. Kombisinin bakımını yaptıran kullanıcı doğalgaz faturasında büyük bir değişiklik göremeyince kombi bakımının faydalı olmadığını düşünmektedir. Bu çok ama çok yanlış bir düşüncedir. Çünkü kombiniz belki de bakımdan öncede verimli çalışabilmektedir. Evde kullanılan radyatörlerin hepsinin bakımdan önce de sonra da kullanıp kullanmadığınızın tespiti de zor olacaktır. İlk olarak kombi bakımının sadece doğalgaz tasarrufu demek olduğunu unutunuz.

Kombi bakımı sağlığımız açısından önem arz etmektedir. Doğalgaz sarfiyatınızda bir düşü yaşanmadı diye kombinizin gelecek sonbahar aynı şekilde çıkacağını düşünmeyin. Bu rehavete kapılarak da kombinizin bakımını ihmal etmeyiniz. Kombinizdeki fark edemediğiniz olası olan problemler ve kaçaklar sizin tarafınızdan görülmeyebilmektedir. Kombinizde arıza olup olmadığını ancak Erzurum Baxi Kombi Servisi gibi yetkili bir servis tarafından gözlem yapıldığı taktirde açığa çıkacağını ve kesinlik kazanacağını unutmayınız. Kombinizin tam anlamıyla sağlam olması, yeni olması yahut hiç arıza vermemiş olması hiçbir zaman arıza yapmayacağı anlamına gelmemektedir. En önemlisi de arıza olmadan müdahale edilme durumudur. Müdahaleyse önceden yaptıracağınız kombi bakımıyla gerçekleşebilmektedir. Farkında olmadığınız kombi arıza ve kaçakları maalesef ki can ve mal kaybına neden olabilmektedir. Kombi bakımı yaptırarak rahat bir yaşam ve kış geçirebilirsiniz.

Erzurum Baxi Kombi Servisimizden, yaptıracağınız bakımlar tam manasıyla bir yıllık garanti kapsamı içerisinde değerlendirilecektir.

ERZURUM BAXİ KOMBİ SERVİSİMİZDE İLETİŞİM ADRESİMİZ!

Yeni hizmet almak isteyen ve uzun süredir sürekli olarak bizi tercih eden bütün müşterilerimiz için www.erzurumyetkiliservis.com web adresini kullanmaktayızdır. Erzurum Baxi Kombi Servisimize, 0530 403 91 79 –0535 665 52 67 numaraları üzerinden de kolaylık ulaşma imkânınız vardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?