Erzurum Kombi Bakımı

Erzurum Kombi Bakımı, mütemadiyen karşılaşılan ve sorun edilmeyerek büyük arızalara yol açan kombi arızalarına yapılacak onarım maliyetlerinin önüne geçmek için bakımlarınızı yapmaktadır.

Kombi bakımlarını yaptırmak isteyen kullanıcılarımıza kombi bakımının faydalarını da belirtmekteyizdir. Kombilerine bakım yaptıran kullanıcılar oluşabilecek kombi arızalarına maruz kalmamaktadır. Özellikle garantisi biten kombi yedek parçaları dudak uçuklatacak derecede pahalıya satılabilmektedir. Fakat zamanında bakım işlemi ile cihazlarına müdahaleler yaptırmış neticesinde belki de parça değişimine gerek kalmaksızın ufak işlemlerle bu sorunları çözdüren kullanıcılardan olabilirsiniz. Bu nedenle bakım yüklü miktarda önem arz etmektedir. Kombinizin sızdırmazlık testleri yapılır. Bu testler özel aletler ile kontrol edilmektedir.

Sizin de kombinizin su basıncı ayarı her seferinde düşmekteyse bu işlemin vücut bulması önemlidir. Kombilerinizin ön panelleri sökülerekten içi temizlenmelidir. Toz, elektronik devrelere sahip olan kombinizi etkilemektedir. Isı değerleriniz de pek fazla öneme sahiptir. Kontrol yapıldıktansa sonra filtrelerinize solüsyon yardımı ile temizlik uygulanmalıdır. Kombinize yapılmakta olan bu bakımın en büyük faydası sizi kış ayında oluşabilecek ve sizleri mağduriyetle yüz yüze getirebilecek sorunlardan alıkoyacaktır. Parça değişimleriyle ceplerinizin boşalmasının da önüne geçecektir. Cebinizden çok fazla para çıkmasının önüne geçerek tasarruf ederek kombinizi kullanmaya devam edeceksinizdir. Hele ki kış aylarındaki yakıt tüketimleri düşünüldüğü zaman bu tasarruf sizleri güzel bir yaza hazırlayabilir. Bu tarz protokolleri önemseyen Erzurum Kombi Bakımını tercih edebilirsiniz. Servisimizden alacağınız tüm cihaz hizmetleri garanti kapsamı içinde değerlendirilmektedir. Kombi bakımlarını yaptırarak hem can ve mal güvenliğinizi sağlamakta hem de tasarruf yapmaktasınızdır. Daha verimli bir kombi kullanımıyla iyi bir kış geçirmek için bakımlarınızı aksatmamanızı öneririz.

GARANTİLİ ERZURUM KOMBİ BAKIMI

Erzurum Kombi Bakımı, 7/24 boyunca açık olan servis destek hattımızla her zaman iletişime geçebilirsiniz. Erzurum Kombi Bakımını tercih etmeniz durumunda kampanya ve indirimlerimizden faydalanacaksınızdır. Güzel bir kış geçirmeniz dileğiyle.

ERZURUM KOMBİ BAKIMI İLETİŞİM ADRESLERİ

Yeni hizmet almak isteyen ve uzun süredir sürekli olarak bizi tercih eden bütün müşterilerimiz için www.erzurumyetkiliservis.com web adresini kullanmaktayızdır.Kurumumuzla 0530 403 91 79 –0535 665 52 67 numaraları üzerinden de kolaylık ulaşma imkânınız vardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?