Hakkimizda

Erzurum yetkili servis hakkımızda

Hakkımızda

Biz Kimiz ?

Erzurum yetkili servis olarak firmamız üstün kalitedeki hizmetlerini her zaman için müşterilerinin huzuruna kadar getirmekte biran olsun huzurlarından ayrılmamaktadır. Yıllardır farklı çalışmalar sergilemekte olan teknik servisimiz yıllardır olduğu gibi bugünde huzurlarınızda olmaktan hizmetlerini sektesiz olarak sürdürmekten dolayı hem onurlu hemde gururludur. Tüketicilerine hiçbir zaman mağdur bırakmayan ve mağduriyet yaşatmayan firmamıza ihtiyaç duyduğunuz her anda ulaşabilir gönül rahatlığıyla çağrı merkezlerimizi arayabilirsiniz.

Gün boyunca teknik açıdan geliştirdiğimiz farklı teknikler ve uygulamalar ile hemen her konuda müşterilerini memnuniyete ulaştıran firmamız kurulduğu ve hizmete başladığı ilk günden buyana siz değerli müşterilerimize verdiği güveni pekiştirebilme çabası içerisindedir. Teknik hizmetler de bugüne kadar sağladığı her bir hizmette farkını müşterilerine ispatlayan firmamız bugünde bu farkındalığını siz değerli müşterilerimize yansıtacak ve her ne olursa olsun sizleri mutlu edebilmek adına mevcudiyetini geliştirecektir.

Siz değerli beyaz eşya klima ve kombi kullanıcılarımız sizlerde sonsuz güveni yaşayabileceğiniz tüm teknik sorunlarınızda hem güveni hem de kaliteyi yaşayabileceğiniz hem de rahatlığı elde edebileceğiniz bir firma arıyorsanız en yeni teknikleri uygulamaya geçirmekten asla vaz geçmeyen teknik servisimizi arayabilir 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz hizmetler alabilirsiniz.

Bize Ulaşın

Eşsiz hizmetlerimizden faydalanmak için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

× Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?