Hilalkent Baymak Kombi Servisi

Evinize ve iş yerinize en yakındaki Baymak servisiyiz. Hilalkent Baymak servisi arayışınızda sizlere beklemeden en acil kombi teknik desteğini biz vermekteyiz. Servis çağrı merkezi numaralarımız 0850 888 75 86 – 0530 403 91 79 günün her saati aktif ve sorunlarınız için sizlere aralıksız hizmet vermektedir.

Bölgede her ne kadar bir çok kombi tamircisi yada kombi servisi bulunsa da bir çok firmada randevulu hizmet almanız kaçınılmazdır. yaygın ve geniş bir servis ağı bulunan firmamızda birden fazla mobil teknik servis ekibi bulunmakta olup beklemeden hizmet alırsınız.

Kombi denince ilk akla gelen markalardan biri Baymak modelleridir. Erzurum başta olmak üzere ülkemiz genelinde en çok kullanıcıya sahip markalardan biridir. Bunun farkında olan firmamız Baymak ürün teknolojilerinde personellerini en yüksek seviyede yetiştirmiştir. Firmamız teknik servis hizmetlerinin tümü üstün işçilik kalitesinde sizlere sağlanır.

Hilalkent Baymak Servis Numarası

Hilalkent Baymak Servis Numarası

Baymak servisi için yerinizden kalkmadan servis kaydı yapabilirsiniz.  0850 888 75 86 – 0530 403 91 79 servis numaralarımızı arayarak istediğiniz güne servisi talebi açabilirsiniz. Çağrı merkezinde sizleri karşılayacak olan personelimize cihaz modeli ve yaşadığız sorunu detaylıca aktarınız. Sizden alınan geniş bilgiler dahilinde gerekli donanımla adresinize servis ekibimiz yönlendirilecektir.

Hilalkent Baymak servis iletişim numaraları 7/24 servis kaydına açıktır. Gündüz ve gece dilediğiniz zaman servis kaydı yapılabilir. Gün içinde servisimize erken saatlerde ulaşan müşterilerimiz ilk servis önceliğini almaktadır. Baymak condens ve comport modelleri başta olmak üzere eski veya yeni nesil tüm kombiler için servisimiz vardır.

Hilalkent Baymak Kombi Servisi

Baymak servis hizmetini Hilalkent semtimizde senelerdir en yüksek kalitede kalitede müşterilerimize sağlıyoruz. Kombiler diğer cihazlara oranla daha teknolojik ve kapsamlı vede teknik bilgi gerektiren cihazlardır. Her tamirci kombi cihazlarında sizlere yerli hizmeti veremez. Ayrıca kombi cihazları satın alınırken ciddi fiyatlar ödendiğinden mutlaka uzman kişilere cihazlarınızı teslim ediniz.

Kombi teknik servis hizmetlerinde bölgede en yaygın hizmeti veren ender firmalardan biriyiz. Birden fazla aracımızla aynı anda bir çok müşterimize en etkili ve hızlı servis ayrıcalığını sağlıyoruz. Sizlerde beklemeden Hilalkent Baymak servisi hizmeti almak istiyorsanız bizlere ulaşınız.

Hilalkent Baymak kombi servisi

Hilalkent Baymak kombi servisi

Baymak Kombi Bakımı Hilalkent

Hilalkent bölgesiden senelerdir müşterilerimize en iyi kalitede kombi bakım servis hizmetleri vermekteyiz. Bir çok müşterimiz yılın belirli günlerinde periyodik kombi bakımları için servisimizi tercih etmektedir. Erzurum yetkili servis firması olarak her kombi sahibinin mutlaka yılda en bir defa kombilerine bakım yaptırmalarını önermekteyiz. Özellikle kış aylarına girmeden önce hem cihaz sağlığı hemde ortam sağlığı için kombi bakım mutlaka gereklidir.

Kombi bakımı yapılmamış cihazlar daha fazla enerji tüketebilir ve sık arıza yaşatabilir.

 • Elektrik aksamları eksiksiz kontrol edilir.
 • Kombinin içindeki su boşaltılır.
 • Cihazı açtığımızda görülen pislikler temizlenir.
 • Baca fanına bakılır ve temizliği yapılır.
 • Kombi Brülör kontrol edilir ve temizliği yapılır.
 • Yanma haznesine bakılır
 • Gaz ayarları kontrol edilir.
 • Üç yollu vananın temizliği yapılır.
 • Bu kontrollerden sonra bir arıza tespit edilirse kullanıcı bilgilendirilir.
 • Parça değişimi vs. yapmak gerekiyorsa kullanıcının onayının alınması gerekir.
 • Kalorifer filtresi de sökülür ve tekrardan monte edilir.
 • Bar seviyesi kontrol edilir.
 • İlk baştaki boşaltılan suyun yerine tekrardan kombiye su eklenir.
 • Kombi Cihazı Kullanıcıya teslim edilir.
YakutiyeErzurum Hilalkent Toki Konutları — Yandex.Haritalar

Hilalkent Baymak Kombi Tamircisi

Baymak kombiler tamir ve onarım işemlerinde bilgi ve tecrübe ister. Bu nedenle her tamirci cihazlarda kaliteli ve nitelikli hizmet veremez. Kombinizin sık arıza yapmaması ve yanlış işçiliklerin önüne geçmek için kombi tamircisi seçerken dikkat ediniz. Değeri yüksek olan kombilerini yetkin olmayan yetersiz kişilere teslim etmeyiniz.

Erzurum yetkili servis teknik ekiplerimiz içinde görev yapan ve sizlere hizmet veren teknisyenlerimizim her biri Baymak kombi ürün teknolojilerine hakim ve ilgili alanlarda uzmandır. Firmamızdan en uygun fiyatlarla ve en iyi işçilikle hizmet alırsınız.

Hilalkent Baymak Yetkili Servis

Konut, özel mülk, mağaza ve çeşitli işyerlerinde kullanılmak üzere satın aldığınız sıfır kombi cihazlarının ilk kutu açılışı ve çalıştırma işlemi yetkili Baymak kombi servisi tarafından yapılması gerekmektedir. Olası cihaz üretim hataları, sizlere teslim sırasında oluşabilecek sorunlarda kombinin garantisi devreye girecektir. Bu sebeple mutlaka yeni alınmış kombiler için Baymak yetkili servisi üzerinden işlem yapınız.

Deneyim ve becerisi eksik olan kişilerin kombi cihazlarınıza Müdahale etmesine izin vermeyiniz. Kombilerde sık arıza yaşanmasının en büyük nedenlerinden birisi yetersiz işçiliklerdir.

Sahadaki tüm araçlarımız sizler için hazır ve nazır bir vaziyette sizleri bekliyor olacaktırlar.

Hilalkent Baymak servisi İLETİŞİM ADRESİMİZ! www.erzurumyetkiliservis.com web adresi her an ve her zaman açıktır. Hilalkent Baymak Servisi, 0850 888 75 86 – 0530 403 91 79 telefon numarası da cep telefonunuzdan aradığınız zaman bir kaç dakikada servis işlemi için kayıt yapılabilir. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?