Hilalkent Bosch Kombi Servisi

Bosch kombiniz sorun yaşıyorsa vakit kaybetmeden Erzurum servis merkezini arayınız. Hilalkent Bosch Kombi servisi 0850 888 75 86 – 0530 403 91 79 müşteri hizmetleri numaralarından tüm model kombiler için servis kaydı yapılmaktadır.Erzurum Hilalkent kombi teknik servis işlerinde amacımız sizlere uzun vadeli kalıcı çözümler sunmaktır. Kombi arıza kaydınızı günün her saati kolayca oluşturabilirsiniz.

Tüm elektronik, teknolojik bütün cihazlarda görüldüğü gibi maalesef ki kombilerde de arıza problemi görülme riski de olasılığı fazladır. Kombi tamir onarımı için firmamızda yüksek tecrübeye sahip teknisyenler görev yapmaktadır. Tamir sonrasında amacımız ilk günkü performansta kombinizi tekrar kullanmanızdır. Cihazın tamiri yerinde mümkün olan kombiler sökülmeden işleme alınır. Arızası büyük kombiler merkez servise alınır ve ortalama iki gün içinde tamir edilip teslim edilir.

Hilalkent Bosch Kombi Servisi bütçenize uygun seçeneklerle sizlerin kombilerine muhtevi onarım ve tamir işlemi yapıyoruz. Kombi dışında Petek bakımlarınızıda yapıyoruz.

Hilalkent Bosch Servis Numarası

Hilalkent Bosch Servis Numarası

Bosch servisi için 0850 888 75 86 – 0530 403 91 79 telefon numaralarını aradığınızda sizlere en yakında bulunan servis ekibimiz vereceğiniz adrese yönlendirilir. Sizden alınan geniş bilgiler dahilinde gerekli donanımla adresinize servis ekibimiz yönlendirilecektir.

Hilalkent bosch servis iletişim numaraları 7/24 aksi ve açıktır. Gündüz ve gece dilediğiniz zaman servis kaydı yapılabilir. Gün içinde servisimize erken saatlerde ulaşan müşterilerimiz ilk servis önceliğini almaktadır. Bosch condens ve comport modelleri başta olmak üzere eski veya yeni nesil tüm kombiler için servisimiz vardır.

Hilalkent Bosch Kombi Servisi

Hilalkent ve civarında Bosch kombi servis taleplerini alıyor ve yıllardır aynı kalitede sizlere sağlıyoruz. Kombiler diğer cihazlara göre daha kapsamlı ve teknik bilgi gerektiren cihazlardır. Her tamirci kombi cihazlarında sizlere yerli hizmeti veremez. Ayrıca kombi cihazları satın alınırken ciddi fiyatlar ödendiğinden mutlaka uzman kişilere cihazlarınızı teslim ediniz.

Kış aylarına girildikçe servis ve kombi bakım talepleri oldukça artmaktadır. Bölgemizin kış mevsimini en sert geçiren yer olması nedeni ile mutlaka erken davranmalı ve kombi servislerine erkenden randevu vermelisiniz. Bu durumun farkında olan firmamız birden fazla aracımızla aynı anda bir çok müşterimize en etkili ve hızlı servis ayrıcalığını sağlıyoruz. Sizlerde beklemeden Hilalkent Bosch Servis hizmeti almak istiyorsanız bizlere ulaşınız.

Hilalkent Bosch kombi servisi

Hilalkent Bosch kombi servisi

Bosch Kombi Bakımı Hilalkent

Hilalkent kombi bakımı için yılın her günü bizden destek alabilirsiniz. Bir çok müşterimiz yılın belirli günlerinde periyodik kombi bakımları için servisimizi tercih etmektedir. Erzurum yetkili servis firması olarak her kombi sahibinin mutlaka yılda en bir defa kombilerine bakım yaptırmalarını önermekteyiz. Özellikle kış aylarına girmeden önce hem cihaz sağlığı hemde ortam sağlığı için kombi bakım mutlaka gereklidir.

Uzun ömürlü ve sağlıklı kullanım için lütfen sizlerde bakımlarınızı yaptırınız. Ürün teknolojisine profesyonel ve uzman bir derecede hakim bir servisiz. Sizler için bu hakimiyeti emin ellerde tutuyoruz. Çünkü kaliteli personellerimiz sizler için çalışıyor.

Kombi bakımı yapılmamış cihazlar daha fazla enerji tüketebilir ve sık arıza yaşatabilir.

 • Elektrik aksamları eksiksiz kontrol edilir.
 • Kombinin içindeki su boşaltılır.
 • Cihazı açtığımızda görülen pislikler temizlenir.
 • Baca fanına bakılır ve temizliği yapılır.
 • Kombi Brülör kontrol edilir ve temizliği yapılır.
 • Yanma haznesine bakılır
 • Gaz ayarları kontrol edilir.
 • Üç yollu vananın temizliği yapılır.
 • Bu kontrollerden sonra bir arıza tespit edilirse kullanıcı bilgilendirilir.
 • Parça değişimi vs. yapmak gerekiyorsa kullanıcının onayının alınması gerekir.
 • Kalorifer filtresi de sökülür ve tekrardan monte edilir.
 • Bar seviyesi kontrol edilir.
 • İlk baştaki boşaltılan suyun yerine tekrardan kombiye su eklenir.
 • Kombi Cihazı Kullanıcıya teslim edilir.
ErzurumErzurum Hilalkent Toki Konutları — Yandex.Haritalar

Hilalkent Bosch Kombi Tamircisi

Bosch kombi cihazlarında onarım ve tamiri için deneyim, tecrübe ve birikim gereklidir. Yeni üretimi yapılan dijital kombiler ise ürün teknolojisi bilgisi ister. Bu nedenle her tamirci cihazlarda kaliteli ve nitelikli hizmet veremez. Kombinizin sık arıza yapmaması ve yanlış işçiliklerin önüne geçmek için kombi tamircisi seçerken dikkat ediniz. Değeri yüksek olan kombilerini yetkin olmayan yetersiz kişilere teslim etmeyiniz.

Erzurum yetkili servis teknik ekiplerimiz içinde görev yapan ve sizlere hizmet veren teknisyenlerimizim her biri Bosch kombi ürün teknolojilerine hakim ve ilgili alanlarda uzmandır. Firmamızdan en uygun fiyatlarla ve en iyi işçilikle hizmet alırsınız.

Hilalkent Bosch Kombi Yetkili Servis

Kombinizi yeni aldıysanız özel servisler yerine yetkili bosch kombi servisini aramalısınız. Kombi ilk kutu açılışı ve çalıştırma işlemi yetkili bosch kombi servisi tarafından yapılması gerekmektedir. Olası cihaz üretim hataları, sizlere teslim sırasında oluşabilecek sorunlarda kombinin garantisi devreye girecektir. Bu sebeple mutlaka yeni alınmış kombiler için bosch yetkili servisi üzerinden işlem yapınız.

Deneyim ve becerisi eksik olan kişilerin kombi cihazlarınıza Müdahale etmesine izin vermeyiniz. Kombilerde sık arıza yaşanmasının en büyük nedenlerinden birisi yetersiz işçiliklerdir.

Sahadaki tüm araçlarımız sizler için hazır ve nazır bir vaziyette sizleri bekliyor olacaktırlar. Kurulum, montaj, bakım ve onarım gibi işlemlerinizi bizim ellerimize teslim ve emanet edebilirsiniz.

Hilalkent Bosch Servis Telefonu

www.erzurumyetkiliservis.com web adresi her an ve her zaman açıktır. Hilalkent Bosch Servisi, 0850 888 75 86 – 0530 403 91 79 telefon numarası da cep telefonunuzdan aradığınız zaman bir kaç dakikada servis işlemi için kayıt yapılabilir. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?