Şükrüpaşa Beyaz Eşya Servisi

Şükrüpaşa beyaz eşya servisi olarak genel itibari ile deneyimli ve profesyonel ekiplerimizle Erzurum geneli ve tüm ilçelere beyaz eşya, kombi ve klima arıza servisi hizmetini 7 gün 24 saat aralıksız gerçekleştiriyoruz.

Firma olarak Beyaz eşya, klima ve kombi teknik servisi uğrunda yılları aşmış bilgi birikimini siz değerli müşterilerimize sunan Erzurum Şükrüpaşa semtine yıllardır, bakım, onarım ve tamirat işlemleri gerçekleştirmekteyiz.

Her talebe tam teşekkürlü ekibimizle özel teknik servis hizmeti ve gün içinde beyaz eşya, kombi ve klima teknik servisini en hızlı ve en güvenilir şekilde sizlere tamir fırsatı sunmaktayız.

Orijinal Yedek Parça Değişimi

firmamız, parça değişimlerinde kesinlikle servis ücreti yansıtmıyoruz.İşçilik ve orijinal yedek parçalarımız 1 yıllık bir garanti kapsamındadır.Teknik servisimiz sizler için hafanın her günü ve her saati sizlere kalıcı çözümler sunmakta ve çalışmaktadır.

firmamız aldığınız ürünleri ilk günkü performansın yakın bir performansa ulaşmasını amaçlamaktadır ve çalışmakdadır. Her gün servis hizmeti sağladığımız gibi haftanın 7/24 saati çalışmaktayız. Alanında uzman olan servisimize ve Şükrüpaşa’da tüm markaların teknik servisine ulaşmak, artık çok kolay. Arıza problemleri ile bize şikayette bulunan kullanıcılara, kullanıcıya en yakın konumda olan gezici durumdaki Şükrüpaşa beyaz eşya tamiri ustalarımızı dakikalar içerisinde adresinize yönlendirip sorunlarınıza çözüm sunmaktayız.

Şükrüpaşa beyaz eşya tamiri

Günlük yaşamımızın vazgeçilmezi konumunda olan bir diğer eşyalarda şüphesiz beyaz eşyalardır buzdolabı,çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve daha nice beyaz eşyalarınıza garantili hizmeti 7 gün 24 saat aralıksız sunmaktayız.

Şükrüpaşa teknik servisi olarak, En yakın yerde olan gezici ekiplerimiz sizlere bakım, onarım ve tamir hizmeti sunan firmamız beyaz eşyada başarılı olduğu gibi, fiyat performans işçilik ve kalıcı arıza çözümü konusunda diğer firmaların aksine oldukça başarılıdır. Erzurum Şükrüpaşa servisine ulaşılması oldukça kolaydır. Erzurum beyaz eşya servisi bakım, onarım ve tamirinden yola çıkmıştır.

Şükrüpaşa Beyaz Eşya Servisi İletişim

Şükrüpaşa beyaz eşya servisi iletişim ve adres bilgileri doğrultusunda Erzurum genelinde ve bölgesinde hizmet vermektedir. Talep, öneri ve şikayetlerinize daha kolay yaşam fırsatı sunan, firmamız beyaz eşya tamiri ve servisi sizlere her gün 7/24 servis sağlamaktadır.

Bizlere sitemizin iletişim kısmından yada 0530 403 91 790850 380 26 96 no’lu telefon numaralarımızdan dilediğiniz gün ve saatte bizlere ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?