Şükrüpaşa Demirdöküm Kombi Servisi

Şükrüpaşa Demirdöküm Kombi Servisi olarak kombi bakımı ve onarımı konusunda sizlerin senelerdir servis sağlayıcılığı görevini üstleniyoruz. Basit cihaz hatalarından kombi peteklerinde oluşan büyük sorunlara kadar bütün sorunları tek tek değerlendirip her bir sorununuzu teker teker işlemden geçiriyoruz. Yetenekli ve çalışkan ekibimiz sizler için her zaman göreve hazır ve nazır olarak harekete geçmektedir. Sizlerden teslim aldığı tüm elektronik cihazların bakımlarını, onarımlarını hatta kurulum ve montajlarını zaman ve yer fark etmeksizin cihazlarınızın daha kullanışlı hale gelmesini sağlıyor. Tecrübeli ve çekirdekten yetişmiş başarılı profesyonel personelimize emanet ettiğiniz bütün cihazlarınız unutmayınız ki garanti kapsamındadır. 7/24 iletişim imkanıyla haftanın her günü bizimle iletişim kurabileceğinizi siz değerli müşterilerimize hatırlatalım. Uygun fiyatlandırma ve makul ücretlendirme ile servis sağlayıcılığınızı yapmaktan memnuniyet duyuyoruz.

ŞÜKRÜPAŞA DEMİRDÖKÜM KOMBİ HİZMETİNİZDE!

Şükrüpaşa Demirdöküm Kombi Servisi, çalışanları bilmelisiniz ki çok çalışkan ve profesyoneldir. Yapılan bilimsel araştırmalar ve yazılan bilimsel akademik makalelerde açıkça şunlar belirtilmektedir: “Kombilerinizin bakım ve onarımını yapmanız durumunda sizlerin kombileri daha sağlıklı ve kullanışlı bir hale gelecektir.” Ayrıca kombilerinizin daha uzun ömürlü olabilmesi için yıllık bakım ve onarım periyodik olarak yaptırmanız çok ama çok önemli bir detaydır. Uzmanlar tarafından da tavsiye edilen de anlaşıldığı üzere budur.

Şükrüpaşa Demirdöküm Kombi Servisi, sizlerle yedi gün yirmi dört saat boyunca iletişimde kalmaktadır. Ayrıca ekiplerimiz sizler için sahaya eşit bir şekilde dağılıyor ki ihtiyacınız olduğu anda sizlere en yakın aracımız yardımcı olabilsin. Biz eşit bir şekilde sahaya dağılmalıyız ki sizlerin istediği her vakitte, sizlerin istediği her yere anında ayak basabilelim.

Şöyle bir senaryo düşünelim, siz değerli müşterilerimiz klimalarınızın bakım ve onarımını salla parti, baştan sağma yapan bir firmaya emanet ettiğinizde maalesef ki klimanız soğutacak fakat ısıtmayacak yahut da ısıtacak fakat soğutmayacaktır. Firmamız teslim ettiğiniz klimalarınızda böyle saçma ve sizi rahatsız edecek sorunlarla karşılaşmayacaksınız.

ŞÜKRÜPAŞA DEMİRDÖKÜM KOMBİ SERVİSİ İLETİŞİM ADRESİ

Sevgili müşterilerimiz Şükrüpaşa Demirdöküm Kombi Servisi, olarak 7/24 telefonun başında durmaktayız. Bizleri 0530 403 91 79 – 0850 380 26 96 telefon numaralarından arayabilirsiniz. Ayrıca www.erzurumyetkiliservis.com web adresinden de bizlere ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?