Yakutiye Beyaz Eşya Servisi

Günlük hayatınızda işlerinizi kolaylaştıran ve kullanımı fazla olan beyaz eşyalarınızın her türlü bakım ve onarımını yerine getirmekteyiz. Bizlere ulaşmanız için gerekli olan saati ise yoktur. 7/24 ulaşmanız mümkündür. Yakutiye Beyaz Eşya Servisi hızlı ve özenli bir şekilde beyaz eşyalarınızın bakım ve onarımını yapmaktadır. Bununla kalmayıp servisimiz aynı zaman istenilen cihazlara kurulum ve montaj sağlamaktadır. Beyaz eşyalar, uzun ömürlü olmasına rağmen uzmanlar tarafından önerilene göre bakımı yapılması gereken eşyalardır. Yakutiye Beyaz Eşya Servisi sizlerin arızalarıyla ilgilenmekte ve çıkan arızların onarımlarını üstlenmektedir.

YAKUTİYE BEYAZ EŞYA SERVİSİ

Güzide ilçemizin en iyi servis çalışmasını yapan firmamızı tercih etmeniz durumunda memnun kalacağınızı söylemekten çekinmemekteyiz. İstediğiniz her bölge ve yere, istediğiniz her vakitte servis işlemlerinizi karşılayacak ekip göndermekteyiz. Firmamız cihaz markalarında ayrım yapmaksızın ayağınıza kadar gelmekte ve bütün beyaz eşyalara servis sunmak vazifesine erişmektedir. Tecrübesiz bir şekilde, salla parti, baştan sağma biçimde yapılan bakım ve onarımlar beyaz eşyalarınıza zarar vermekte arızaya yol açmaktadır. Beyaz eşyalarınızın her birinin modeli diğerinden farklı olsa bile siz müşterilerimize sunduğumuz kalite her zaman en üstte ve aynıdır.

Yıl içerisinde tatil yapmaksızın her türlü siz değerli Yakutiyeliler’in memnuniyeti için daimi hizmet vermekteyiz. Evleriniz, dükkanlarınız, konum fark etmeksizin her türlü her yere hizmet verme konusunda yolumuza baş koyduk. Hizmetlerimize ahzeden sizler için bir telefon uzaktayızdır.

Yaşanılan sorunun büyüklüğü firmamız için fark etmemektedir. Fakat sorunun büyüklüğüne göre ya da konumuna göre servis merkezimize götürülerek hizmet verilmektedir. Merkezimize götürülen cihazı hemen işlemlerimizden sonra sizlere zaman kaybı yaşatmadan teslim etmekteyizdir. Bu güvenilirlik açısından ve sizlerle daha sıkı bağ kurabilmemiz için bizler için önemlidir.

Yakutiye beyaz esya tamiri

YAKUTİYE BEYAZ EŞYA SERVİSİNDE HİZMET GÖNÜLDENDİR

Sevgili Yakutiyeliler; ekiplerimize ulaşmak için 0530 403 91 79 – 0850 380 26 96 numaralarını çevirebilir veya www.erzurumyetkiliservis.com web adresinden bizlerle iletişim kurabilirsiniz. Günün her saati olduğunu tekrar belirtmek isterim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?