Yakutiye Bosch Servisi

Kullandığınız kombi bilmediğiniz bir nedenle arıza verdiyse Yakutiye Bosch Kombi servisi 0850 888 75 86 – 0530 403 91 79 numaralarını arayınız. Erzurum Yakutiye ilçesinde sizlere en yakındaki kombi servis ekibiyiz. Kombi arızalarında günün her saati servisi kaydınızı kolayca oluşturabilirsiniz. Kombinideki her tür arızada kalıcı ve hızlı çözümler üretiyoruz.

Kombi servisimizde kulandığınız model için alanında uzman teknisyenler görev yapar. Tamir sonrasında amacımız ilk günkü performansta kombinizi tekrar kullanmanızdır. Cihazın tamiri yerinde mümkün olan kombiler sökülmeden işleme alınır. Arızası büyük kombiler merkez servise alınır ve ortalama iki gün içinde tamir edilip teslim edilir.

Yakutiye Bosch Servis Numarası

Yakutiye Bosch Servis Numarası

Bosch servisi için 0850 888 75 86 – 0530 403 91 79 numaralarımız bunlar olup sizi karşılayacak çağrı merkezi personelimize cihaz modeli ve yaşadığız sorunu detaylıca aktarınız. Sizden alınan geniş bilgiler dahilinde gerekli donanımla adresinize servis ekibimiz yönlendirilecektir.

Yakutiye bosch servis iletişim numaraları 7/24 servis kaydına açıktır. Gündüz ve gece dilediğiniz zaman servis kaydı yapılabilir. Gün içinde servisimize erken saatlerde ulaşan müşterilerimiz ilk servis önceliğini almaktadır. Bosch condens ve comport modelleri başta olmak üzere eski veya yeni nesil tüm kombiler için servisimiz vardır.

Yakutiye Bosch Kombi Servisi

Bosch servis hizmetlerini senelerdir aynı kalitede müşterilerimize sağlıyoruz. Kombiler diğer cihazlara göre daha kapsamlı ve teknik bilgi gerektiren cihazlardır. Her tamirci kombi cihazlarında sizlere yerli hizmeti veremez. Ayrıca kombi cihazları satın alınırken ciddi fiyatlar ödendiğinden mutlaka uzman kişilere cihazlarınızı teslim ediniz.

Kombi teknik servis hizmetlerinde bölgede en yaygın hizmeti veren ender firmalardan biriyiz. Birden fazla aracımızla aynı anda bir çok müşterimize en etkili ve hızlı servis ayrıcalığını sağlıyoruz. Sizlerde beklemeden Yakutiye Bosch Servis hizmeti almak istiyorsanız bizlere ulaşınız.

Bosch Kombi Bakımı Yakutiye

Yakutiye ilçemizde senelerdir müşterilerimize en iyi kalitede kombi bakım servis hizmetleri vermekteyiz. Bir çok müşterimiz yılın belirli günlerinde periyodik kombi bakımları için servisimizi tercih etmektedir. Erzurum yetkili servis firması olarak her kombi sahibinin mutlaka yılda en bir defa kombilerine bakım yaptırmalarını önermekteyiz. Özellikle kış aylarına girmeden önce hem cihaz sağlığı hemde ortam sağlığı için kombi bakım mutlaka gereklidir.

Kombi bakımı yapılmamış cihazlar daha fazla enerji tüketebilir ve sık arıza yaşatabilir.

 • Elektrik aksamları eksiksiz kontrol edilir.
 • Kombinin içindeki su boşaltılır.
 • Cihazı açtığımızda görülen pislikler temizlenir.
 • Baca fanına bakılır ve temizliği yapılır.
 • Kombi Brülör kontrol edilir ve temizliği yapılır.
 • Yanma haznesine bakılır
 • Gaz ayarları kontrol edilir.
 • Üç yollu vananın temizliği yapılır.
 • Bu kontrollerden sonra bir arıza tespit edilirse kullanıcı bilgilendirilir.
 • Parça değişimi vs. yapmak gerekiyorsa kullanıcının onayının alınması gerekir.
 • Kalorifer filtresi de sökülür ve tekrardan monte edilir.
 • Bar seviyesi kontrol edilir.
 • İlk baştaki boşaltılan suyun yerine tekrardan kombiye su eklenir.
 • Kombi Cihazı Kullanıcıya teslim edilir.
YakutiyeYakutiye — Yandex.Haritalar

Yakutiye Bosch Kombi Tamircisi

Bosch kombiler tamir ve onarım işemlerinde bilgi ve tecrübe ister. Bu nedenle her tamirci cihazlarda kaliteli ve nitelikli hizmet veremez. Kombinizin sık arıza yapmaması ve yanlış işçiliklerin önüne geçmek için kombi tamircisi seçerken dikkat ediniz. Değeri yüksek olan kombilerini yetkin olmayan yetersiz kişilere teslim etmeyiniz.

Erzurum yetkili servis teknik ekiplerimiz içinde görev yapan ve sizlere hizmet veren teknisyenlerimizim her biri Bosch kombi ürün teknolojilerine hakim ve ilgili alanlarda uzmandır. Firmamızdan en uygun fiyatlarla ve en iyi işçilikle hizmet alırsınız.

Yakutiye Bosch Kombi Yetkili Servis

Yakutiye Bosch Kombi Yetkili Servis

Eviniz için yada dükkan ve iş yeri için satın aldığınız sıfır kombi cihazlarının ilk kutu açılışı ve çalıştırma işlemi yetkili bosch kombi servisi tarafından yapılması gerekmektedir. Olası cihaz üretim hataları, sizlere teslim sırasında oluşabilecek sorunlarda kombinin garantisi devreye girecektir. Bu sebeple mutlaka yeni alınmış kombiler için bosch yetkili servisi üzerinden işlem yapınız.

Deneyim ve becerisi eksik olan kişilerin kombi cihazlarınıza Müdahale etmesine izin vermeyiniz. Kombilerde sık arıza yaşanmasının en büyük nedenlerinden birisi yetersiz işçiliklerdir.

Sahadaki tüm araçlarımız sizler için hazır ve nazır bir vaziyette sizleri bekliyor olacaktırlar.

YAKUTİYE BOSCH KOMBİ SERVİSİ İLETİŞİM ADRESİMİZ! www.erzurumyetkiliservis.com web adresi her an ve her zaman açıktır. Yakutiye Bosch Servisi, 0850 888 75 86 – 0530 403 91 79 telefon numarası da cep telefonunuzdan aradığınız zaman bir kaç dakikada servis işlemi için kayıt yapılabilir. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?