Yakutiye Buderus Servisi

Kombinizde teknik arıza yaşıyorsanız semtinizdeki en yakın servisimize ulaşın. Yakutiye Buderus Kombi Servisi  kaydınızı bir kaç işlemde hemen yapabilirsiniz.0850 888 75 86 – 0530 403 91 79 hatlarımız üzerinden haftanın 7 günü kayıt yapılabilmektedir.Kombilerde oluşabilecek her tür arızada kalıcı ve hızlı çözümleri en uygun servis ücretleri ile sizlere sunuyoruz. Buderus markalı tüm kombi cihazlarında Erzurum Buderus kombi servisi olarak bizi arayınız.

Buderus kombiler firmamızın en çok işlem yapmış olduğu kombiler arasında yer almaktadır. şehrimizde ve semtimizde Buderuıs kombi kullanıcısı oldukça fazladır. Bu nedenle teknik servis içinde Buderus kombilerin eski veya yeni nesil tüm modellerinde uzman teknisyenler görev alır.

Yakutiye Buderus Kombi Servisi

Yakutiye Buderus Kombi Servisi

Kombi arızalarında hemen servis alabileceğiniz teknik servis bulmak zorundasınız. Kış mevsiminde bir kaç gün boyunca ısınma sorunu yaşamamak için adresinize uzak servis yerine bölgenizde her gün servis sağlayan firmalara ulaşmanız gerekmektedir. Firmamız haftanın her günü bölgede sürekli bulunan tam donanımlı teknik ekibi ile sizlere hizmet vermektedir.

Kombinizde daha iyi performans veya uzun ömürlü kullanım planlıyorsanız mutlaka uzman teknik firmalardan hizmet talep ediniz. Yetersiz kişi ve firmalara kombilerinizi emanet etmeyiniz.

Kombi servis kayıtları ve kombi bakımı kış ayları ile birlikte artar ve ciddi bir yoğunluk olur. Firmamız buna önlem için kadrolarınız kış aylarında artırmakta ve sizlere bekletmeden hizmet sağlamaktadır. Yaygın servis ağımızla her ilçe ve semtte en etkili servisi en uygun fiyatlarla vermekteyiz. Kombi arıza ve sorunlarında tamiri mümkün olmayan durum yoktur. Sizlere tamir onarım hizmeti sağlayacak her uzmanımız alanında tecrübeli ve deneyimlidir. Kombilerde kurulum hataları, tesisat su basıncı hatası, kombi yaz ve kış modunun hatalı kullanımı ve çevresel etkenlerden kaynaklı bir çok farklı arıza yaşanabilir.Kombi donma sorunu, yoğuşma problemleride sıkça görülmektedir.

Erzurum Yakutiye Buderus servis için uzman bir firma arıyorsanız sizlere en yakındaki kombi ekibiyiz. Sadece Erzurum bölgesinde hizmetlerimi bulunmaktadır. Cihaz serilerine göre müdahale yapmakta ve en iyi performans alacağınız şekilde kombinizi tekrar kullanımınıza sunmaktayız.

Yakutiye Buderus Kombi Bakım

Kombilerden iyi ve verimli performans almak istiyorsanız bakımsız olmaz. Mutlaka yılda bir kerede olsa kombi bakımı yaptırmak gereklidir. Bakım yapılmayan her kombi belirli bir süre sonra arıza yapmaya müsaittir. Kombilerin sürekli arıza çıkarmasının başlıca nedenlerinden biride bakımlarının yapılmamış olmasıdır. Yakutiye bölgesinde tüm müşterilerimize en iyi kalitede Buderus kombi bakım hizmetleri sağlamaktayız.

Firmamız Erzurum Yakutiye ilçesinde her yıl bir çok müşterinin kombilerinin bakımlarını periyodik olarak yapmaktadır. Sizlerden son derece uygun ücretlerle bizlere ulaşarak kombi bakımınızı yaptırabilirsiniz. Kombi bakım sırasında cihazınızda yapılan işlemler

Kombinin Bacası temizlenir Kombinin Fanı temizlenir Yanma hücresi temizlenir
Çakmakların ayarı yapılır İyonize temizlenir Sıcaklık sensör direnç ölçümü yapılır
Desibel kontrolü yapılır Baca çekiş ölçümü yapılır Alev çıkış basıncı ölçülür
Alev ayarı yapılır Ana ejanjör temizlenir Peteklerin dönüş filtresi temizlenir
Genleşme tankı azot basıncı kontrol edilir Peteklerin havası alınır Reglaj ayarı yapılır

Buderus kombi modelleri : Aşağıda Yakutiye Buderus kombi servisi olarak hizmet verilen bazı kombi modelleri listelenmiştir. Kombi servisi merkezimizde aşağıda bulunan ve bulunmayan tüm eski yeni nesil buderus kombiler için servis ve bakım hizmeti verilmektedir.

 • BuderusLogamax Plus GB062 24 kW Hermetik Yoğuşmalı Kombi
 • Tam Yoğuşmalı Kombi Buderus Logamax Plus Gb062-24 Kw (20000 Kcal)
 • Buderus Logamax Plus Gb022i 24 Kw 20.000 Kcal Tam Yoğuşmalı Kombi
 • Yarı Yoğuşmalı Kombi Buderus Logamax Plus Gb012-25k (22000 Kcal )
 • Buderus Logamax Plus Gb022i 20 Kw 17.000 Kcal/h Yoğuşmalı Hermetik Kombi
 • 20000 Kcal Yoğuşmalı Kombi Buderus Logamax Plus Gb122i 24 Kw
 • Buderus Logamax Plus Gb172-30ik 30kw
 • Yoğuşmalı Kombi Buderus Logomax Plus Gb022-24 Kw
 • Buderus Logomax Plus Gb122-24kw Yoğuşmalı Kombi
 • 25 Kw Buderus Logamax Plus Gb012-25 V2 –
 • Hermetik Yoğuşmalı Kombi Buderus Logomax Plus Gb072 24 Kw
 • Tam Yoğuşmalı Kombi Buderus Logamax Plus Gb172-35 Ik (30000 Kcal)
 • (20000 Kcal) Tam Yoğuşmalı Kombi Buderus Logamax Plus Gb072-24 Kw
 • Buderus LOGAMAX PLUS GB072-24K V2 24 kW ERP Yogusmali %109 Verim (20.000 kcal/h)
 • (23.000 Kcal/h) Buderus GB 012-25 kw ERP Basic Plus Yogusmali Kombi
 • Buderus Gb 022i-24 Kw Yoğuşmalı Kombi
 • 25Kw Kombi Buderus Gb012
 • Buderus Logamax Plus 022 – 20 Kw
 • Tam Yoğuşmalı Kombi Buderus Logamax Plus Gb172-30 Ik (26000 Kcal)
 • Buderus Logamax Plus Gb172-24 Ik (20000 Kcal) Tam Yoğuşmalı Kombi

Yakutiye Buderus Kombi Servisi, büyük bir meşru gayret vererek müşterilerinin her zaman destekçisi olma yolunda emin adımlarla ilerleyerek onlara fayda sağlamayı misyon edinen bir firmadır. Her saniyede, her zaman ve dakikada sizler için çalışma aşkı ve keyfine nail olan bir servisizdir.

Yakutiye Buderus Servis Numarası

Yakutiye Buderus Servis Numarası

Yakutiye Buderus Kombi Servisimizin ellerinde her zaman tüm problemleriniz çözülecektir. Ayrıca tüm işlemlerinizi garanti kapsamında halledeceğiz ve sizler için 7/24 iletişim ağımızda destek hattımızla sizleri bekliyor olacağız. Kombi arızalandı diye asla atıl duruma getirmeyin hurdacı veya eskiciye vermeyin.

Yakutiye Buderus Servisi, son olarak hatırlatalım ki müşterilerimiz için www.erzurumyetkiliservis.com web adresi her zaman açıktır. 0850 888 75 86 – 0530 403 91 79 telefon numarası da tuşladığınız her an için hizmettedir ki bizlere ihtiyacınız olduğunda sorununuz hakkında kısa bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Yakutiye Buderus Kombi ekiplerimiz sizlerle iletişim kuracaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?