Yıldızkent Alarko Kombi Servisi

Yıldızkent Alarko Kombi Servisi, pragmatik çözümler yerine daha kalıcı çözüler bularak müşterilerini refaha kavuşturuyor. Bilindiği üzere hiçbir bacalı kombide fan yoktur. Atık gazlar, sıcaklıktan dolayı genleşir ardından da yükselir. Tabii ki bir çekim ve yahut baca vasıtasıyla dış ortama atılan bu problemler görülür. Bu sebeple bacalı kombi olan cihazları standartlara uygun yapılmış olan bir bina bacasına bağlı kalmalıdır. Aksi takdirdeyse bacadan sızan herhangi bir atık gaz ortamda şahısları zehirleyebilir. Hermetik kombiyse durum daha da farklıdır. Hermetik kombiler fanlı olarak çalışır. Atık gazlarla fan, iç borudan dış ortama cebri olaraktan atılır iken, dış borudan da yanma havasını dediğimiz yanma odasına çekmektedir. Bu müsebbiple, hermetik kombi denen cihazlarının bina bacasına ihtiyacı hiçbir zaman hiçbir şekilde yoktur, evin dış ortama açılabildiği herhangi bir mekanına rahatlıkla monte edilebilmektedirler. Ortamdaki havayı katiyen tüketmezler. Baca çekiş problemi olmaması yanı sıra ortamdaki havayı da kirletmezlerdir. Konutunuzun hem ısıtma alanı hem de sıcak su gereksinimini karşılayan bir cihaz olaraktan göz önüne çıkar.

Binanızda standartlara uygun olan müstakil baca mevcutsa bacalı olan, baca standartlarına uygun olmamakta olan bir baca varsa veya baca yoksa kesinlikle hermetik kombi tercih etmenizi öneriyoruz.

Yıldızkent Alarko Kombi Servisi, yetkisiz olaraktan ve haksız bir biçimde kazanç sağlama alçaklığına düşen servislerden hiçbir zaman olmadı, olmayacaktır da. Bu alçaklıkları yapıp insanlarımızı mağdur eden firmalara göz dağı vermeye devam edeceğiz. Yaptığımız kalite standartlarının üzerindeki işlerle sizlere memnuniyet aşılayacağız.

YILDIZKENT ALARKO KOMBİ SERVİSİNİ ARAYIN, FERAHLAYIN!

Yıldızkent Alarko Kombi Servisi değerli müşterilerini 7/24 sevgi ve ihtişamla aşılıyor!

Yıldızkent Alarko Kombi Servisimizin her vakit donanımlı araçlarının içinde bilinçli ve akıllı personelleriyle asfaltlara ayak basıyor!

YILDIZKENT ALARKO KOMBİ SERVİSİMİZDE İLETİŞİM ADRESİMİZ!

Alıcı ve her daim sürekli olan müşterilerimiz için www.erzurumyetkiliservis.com web adresi her an ve her zaman açıktır. Yani herkese! Yıldızkent Alarko Kombi Servisi, 0530 403 91 79 – 0850 380 26 96 telefon numarası da cep telefonunuzdan çevirdiğiniz vakit esnasında sorununuzu kesinlikle hallederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?