Yıldızkent Protherm Kombi Servisi

Her kombi kullanıcısı kimi zaman benzer arızalar kimi zamanda farklı türde sorunlarla karşılaşır.  Yıldızkent Protherm Kombi servisi ekibimize 0850 888 75 86 – 0530 403 91 79 numaralardan ulaşarak aynı gün hemen servis kaydı oluşturabilirsiniz. Birden fazla servis aracımız her gün Erzurum Yıldızkent bölgesinde farklı müşterilerimize hizmet vermektedir. Arıza, onarım, montaj, kurulum, yer değiştirme ve yedek parça için bizimle iletişime geçiniz.

Kombi eski yada yeni olması arıza yapmayacağı anlamına gelmez. Kullanıcı kaynaklı, çevresel etkenler ve parça aşınma sorunları nedeni ile arızalar oluşabilir. Kombiniz eğer çok eski ise ömrünü tamamlamış parçaların değişmesi gerekebilir. Sizinde kombiniz arızalandıysa endişelenmeye gerek yok! Her kombi tamiri mümkün cihazlar olup servis olarak amacımız sizlere uzun süre sorun çıkarmadan kullanım sağlayacak teknik destek vermektir.

Yıldızkent Protherm kombi servisi

Yıldızkent Protherm kombi servisi

Yıldızkent Protherm Kombi Teknik Servis

Bilindiği üzere bacalı kombilerde hiçbir fan yoktur, olmaz. Hatta atık gazlar, sıcaklıktan dolayı genleşmektedir ve ardından da yükselmektedir. Tabii ki bir çekim ve yahut baca vasıtasıyla dış ortama atılan bu problemler görülür. Bu sebeple bacalı kombi olan cihazları standartlara uygun yapılmış olan bir bina bacasına bağlı kalmalıdır. Aksi takdirdeyse bacadan sızan herhangi bir atık gaz ortamda şahısları zehirleyebilir.

Mühürlü bir kombinasyon ise, durum farklı bile olabilir. Ekli kombine kazan, fan ile birlikte kullanılmaktadır. Fan, egzoz gazını iç borudan dış ortama tahliye ettiğinde, yanma havasını dış borudan yanma odasına çeker. Bu nedenle kapalı kombi olarak adlandırılan ekipmanlar hiçbir zaman bir binanın bacasına ihtiyaç duymaz, evin herhangi bir yerine kolayca monte edilebilir ve dışarıya doğru açılabilir. Hiçbir şekilde ortam havasını tüketmezler. Baca egzozu olmaması problemine ek olarak çevredeki havayı kirletmezler. Sadece ailenin ısınma alanını değil, aynı zamanda sıcak su ihtiyacını da karşılayabilen bir ekipmandır.

Protherm servis taleplerinizde hem onarım işlerinizde hemde kombi bakımlarında %100 müşteri memnuniyeti ile sizlere hizmet vermekteyiz. Müşterilerimizi bölgemizin yapısını bilerek bekletmeden en kısa sürede karşılıyoruz. Yıldızkent Protherm Kombi Servisi firmamız tarafından yılın her günü aralıksız olarak sağlanmaktadır.

Isıtma sistemlerinde müdahale yapacak kişilerin teknik bilgisinin oldukça yüksek olması ve ilgili kombi markasının ürün teknolojisine hakim olması gerekmektedir Firmamız bünyesinde görev alan tüm teknik personeller eğitimli ve uzman teknik personellerdir . Sizlerde beklemeden Yıldızkent Protherm Kombi Servisi hizmeti almak istiyorsanız bizlere ulaşınız.

Yıldızkent Protherm Yetkili Servis

Kombi ürünleriniz için ister yetkili servisten hizmet alır yada özel teknik servislere ulaşabilirsiniz. Ancak yeni satın alınmış olan kombi cihazları için garanti sürecinin devreye girmesi için yetkili servislerde işlem yapılması gerekmektedir. Evinizde yeni montaj ve kurulum gereken ürünler için de mutlaka yetkili Yıldızkent protherm servisini arayınız.

Erzurum YıldızkentPalandöken için Konut blokları

Kombilerde sık arıza yaşanmasının en büyük nedenlerinden birisi yetersiz işçiliklerdir. Müşteri mağduriyetini piyasada sıfıra indiren Yıldızkent Protherm Kombi Servisimiz, kombilerinizin bakım ve onarımını Avrupa standartlarına göre yapıyor. Yıldızkent Protherm Kombi Servisi’miz akademik araştırmalara kulak kabartıyor. Yapılan araştırmalar gösteriyor ki bakım ve onarımı yaptırılan kombiler daha uzun ömürlü olmaktadır.

Yıldızkent Protherm Kombi Bakım

Teknik servis firmamız Erzurum Yıldızkent bölgesinde kombi tamir onarımları dışında periyodik kombi bakım ve petek temizleme desteğide sağlar. Kombinizden daha yüksek performans almak istiyorsanız mutlaka yılda iki yada minimum bir defa bakım yaptırmanız gerekmektedir. En güvendiğimiz vaka ise birazcık ilkin işimizi yaparken sizi mağdur etmemek dediğimizi hatırlarsınız. Bu mevzu bağlamında ise biz, Yıldızkent Protherm Kombi Servisi olarak saygıdeğer müşterilerini sevinçli ve memnun etmeyi her vakit birincil amaç olarak seçmiş bir şirket olarak göze çarpmaktayız.

İkinci hedefimiz ise sizlere kaliteli ve emin hizmet vermektir. Ayrıca bu ikili paralellik doğru orantılıdır. Fiyatlandırmamızı da bunun üstüne makul ve müsait olarak yapmaktayızdır. Elimizden gelenin en iyisini, ardımıza koymadan yapmaktayızdır. Siz firmamızı arayarak irtibatta adresimizden de her vakit kontakt kurabilirsiniz. Yıldızkent Protherm Kombi Servisi, değerli müşterilerinin yıllardır servis sağlayıcılığını üstleniyor.

Sizlere her türlü konuda yardımcı olan firmamız ekibimiz, çalışkan, uzman, yetenekli ve tecrübelidir. Çekirdekten yetişmiş bir kadroya sahip olan firmamız, daima sizler için ter dökmektedir. Firmamız, kombilerinizin kurulum ve montajını kaliteli bir hizmetle yapıyor. 7/24 irtibat imkânı sunan firmamız, sizleri bir telefon uzakta beklemektedir.

Yıldızkent Protherm Servis Numarası

Yıldızkent Protherm Servis Numarası

Kombi servis işlemi yapmanız gerekiyorsa çağrı merkezimiz 7/24 açıktır.  Kombi cihazları için bünyemizde her tür işçilik hizmetini bulabilirsiniz. Kombi tamir onarımının yanı sıra kombi periyodik bakımları, kombi yedek parça değişimi, kombi montaj ve yer değiştirme dahil tüm hizmetler bulunmaktadır.

Yıldızkent Protherm Klima Servisi, son olarak hatırlatalım ki müşterilerimiz için www.erzurumyetkiliservis.com web sitesi her zaman açıktır. 0850 888 75 86 – 0530 403 91 79  telefon numarası da çevirdiğiniz her an için kaliteli bir hizmettedir. Ayrıca bizlere ihtiyacınız olduğunda sorununuz hakkında ufak bilgi vermeniz bizim için yeterli olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?